Siteye Bitcoin Fiyatları Ekle

Son zamanlarda popüler olan kripto para fiyatlarını sitenize eklemeniz için hazırlanmış bir servis. Bilindik bitcoin, etherium, ripple ve iota gibi bir çok coini bitpiyasa sitesinden çekip sitenize ekleyebilirsiniz.


Sitenizin kaynak koduna eklemeniz gereken kod:

<script type="text/javascript">var kurlist=",1,1027,";var genislik=270;var bbg="2615FF";var yr="4D4D4D";var zbg="FFFFFF";var br="DEDEDE";var by="Coin Fiyatları"</script><ins data-client-id="mb-095720171805"></ins><a id="bplnk" href="https://www.altinpiyasa.com">Kripto Fiyatları</a><script type="text/javascript" src="https://www.altinpiyasa.com/eklenti/eklenti-min.js"></script>

ÖNİZLEME

Detaylar ve özelleştirme için tıklayın.

Blockchain Hakkında Merak Edilenler
Blockchain, Bitcoin’in ortaya çıkması ile karşılaştığımız bir kavramdır. Bitcoin’in genel olarak duyulması ve bilinmesinin sonrasında Blockchain geri planda kalmış gibi olsa da günümüzde bu durum değişmeye başlamıştır. Blockchain’in farkı bir merkeze bağlı olmadan işlem yapabilmeyi sağlamasıdır. Burada şifrelenmiş işlem takibini yapmaktadır. Dağıtık veri tabanı olarak da tanımlanabilir.
Blockchain, merkeze bağlılığı ortadan kaldırdığı için burada işlemler alıcı ve satıcı arasında direk olarak gerçekleşebiliyor. Aracı olmadan bu işlemlerin bu şekilde gerçekleştiriliyor olması aracıları biraz etkilemektedir. Hızlı ve güvenli olması nedeniyle avantajı büyüktür.
Günümüzde bankalar da blockchain kullanma yoluna girmişlerdir. Bu sayede 15-20 milyar doları masrafın azaldığını da tespit etmişlerdir. Burada e-ticaret, dosya paylaşımı ve haberleşme gibi amaçlarla da Blockchain avantajlı gelmiştir.
Bankalar gibi özellikle finansal kuruluşların bu teknolojiyi kullanmaları son derece avantajlı olabilmektedir. Masrafların yanı sıra güvenlik ve sistemsel tasarruflar açısından da bu son derece önemlidir. Blockcahin’in yaygınlaşması vatandaşlar açısından da faydalı olmaktadır.
Blockchain’de geçmişe yönelik yapılan işlemler de görülebilir ve anlık olarak yapılan işlemler de kolay bir şekilde izlenebilmektedir.
Blockhain Teknolojisinin En Önemli Özelliği
En önemli özelliği, arada üçüncü bir tarafın olmamasıdır. Bu da işlemin kısa sürede yapılmasını, takip edilebilir olmasını, maliyet kaybının olmamasını, güvenli ve sağlam olmasını sağlamaktadır. Buna bağlı olarak da çeşitli finansal kuruluşlar da tercih etmektedirler.