Kategori Arşivi: Döviz Kurları

Siteye Yüzük Ölçer Ekle

Özellikle takı satışı yapan e-ticaret sitelerinin ihtiyaç duyacağı bir servis olan yüzük ölçüsü öğrenme konusunda site sahiplerinin işine yarayacak bir script.

Devamı »

Siteye Bitcoin Fiyatları Ekle

Son zamanlarda popüler olan kripto para fiyatlarını sitenize eklemeniz için hazırlanmış bir servis. Bilindik bitcoin, etherium, ripple ve iota gibi bir çok coini bitpiyasa sitesinden çekip sitenize ekleyebilirsiniz.

Devamı »

Gümüş Fiyatları

Web sitenize serbest piyasada oluşan anlık gümüş fiyatları ve altın fiyatları eklemek, aynı anda göstermek için aşağıdaki kodları sitenizde herhangi bir bölüme yapıştırmanız yeterlidir. Bu kodumuzla Has Altın 24 Ayar, 22 Ayar A/TL, Altın / Ons, Dolar / TL , Euro / TL, Euro / Dolar, Euro / Kg, Dolar / Kg, Gümüş / Ons ve Gümüş/ TL fiyatlarını websitenize dahil edebilirsiniz.
Devamı »

Serbest Piyasa Döviz Kurları

Web sitenize serbest piyasada oluşan anlık döviz kurlarını eklemek için aşağıdaki kodları sitenizde herhangi bir bölüme yapıştırmanız yeterlidir. Standart olarak dolar ve euro kuru gösterilmektedir. Diğer döviz kurlarını da almak istiyorsanız dovizfiyat.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz.
Devamı »

Döviz Fiyatı Çevirici

Web sitenizde döviz fiyatı hesaplatmak için aşağıdaki kodları kullanabilirsibiz. Kodu değiştirmeden eklediğinizde her zaman güncel fiyatlar üzerinden döviz ve altın fiyatlarının çevirisini yaptırabilirsiniz.
Devamı »

T.C. Merkez Bankası Döviz Kurları

Sitenize Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası günlük döviz kurlarını eklemek için aşağıdaki kodları sitenizde herhangi bir bölüme yapıştırmanız yeterlidir. DövizFiyat sitesinden alınan bu kurlar günlük güncellenmektedir.
Devamı »